Logo top
Forumas
Galerija
Orai
Šiandien
Naktį: °C
Dieną: °C
Vėjas: m/s
Rytoj
Naktį: °C
Dieną: °C
Vėjas: m/s
Atsakomybės apribojimas

SVARBU!

 

Griežtai draužiama kopijuoti, skelbti ar kitaip naudoti “www.4wd.lt ” paskelbtą medžiagą be raštiško "Keturi varomieji ratai" sutikimo. Jei toks sutikimas gautas, būtina nurodyti “www.4wd.lt ”kaip informacijos šaltinį.

 

Atsakomybės apribojimas

 

“www.4wd.lt ”
2008 sausio 23 d.

 

Portalo “www.4wd.lt ”specializacija - žinių pateikimas bei įvairiausių naujienų publikavimas. Tačiau už straipsnių, komentarų, konsultacijų panaudojimą atsakingas pats paslaugos vartotojas.


Portalo “www.4wd.lt ”pateikiamoje medžiagoje gali būti techninių netikslumų ar tipografijos klaidų. “4WD” gali atlikti pakeitimus ar pataisas bet kuriuo metu. Pasaulinis tinklas nuolat kinta, todėl jokia paieškos ar indeksavimo technologija negali pateikti pilno visų prieinamų interneto svetainių sąrašo. “4WD” negali garantuoti ir negarantuoja, kad jūsų paieškos rezultatai bus išsamūs ir kad nuorodos į kataloge pateiktas interneto svetaines bus tikslios jūsų paieškos metu. “4WD” nėra atsakinga už portale esančiame nuorodų kataloge Web A-Z pateiktų svetainių turinį.

 

“www.4wd.lt ” negarantuoja, kad paslaugos funkcionavimas bus nepertraukiamas ir be klaidų, kad defektai bus ištaisyti ar kad paslauga bus apsaugota nuo virusų ar kitų kenksmingų komponentų. Jūs suprantate ir sutinkate, kad bet kokia medžiaga, kurią jūs skaitote, atsisiunčiate ar kitaip gaunate naudodamiesi paslauga, yra išimtinai jūsų nuožiūra bei rizika, ir tik jūs atsakote už žalą, padarytą jūsų sveikatai, kompiuterinei sistemai, jūs tai pat prisiimate visas išlaidas būtinoms aptarnavimo paslaugoms, remontui ar pataisoms.