Logo top
Forumas
Galerija
Orai
Šiandien
Naktį: °C
Dieną: °C
Vėjas: m/s
Rytoj
Naktį: °C
Dieną: °C
Vėjas: m/s
Autorinės teisės

SVARBU!

 

Griežtai draužiama kopijuoti, skelbti ar kitaip naudoti “www.4wd.lt ” paskelbtą medžiagą be raštiško "Keturi varomieji ratai" sutikimo. Jei toks sutikimas gautas, būtina nurodyti “www.4wd.lt ”kaip informacijos šaltinį.

 

Autorinės teisės

 

“www.4wd.lt “
2008 sausio 23 d.


“www.4wd.lt ”yra interneto portalo svetainė, priklausanti "Keturi varantieji ratai". Toliau tekste–“4WD”
“4WD” stengiasi, kad pateikiama informacija būtų tiksli, tačiau mes negalime garantuoti 100% tikslumo ir neatsakome už naudojimosi informacija, pateikta “www.4wd.lt ”svetainėje, padarinius.Griežtai draudžiama “www.4wd.lt ”paskelbtą informaciją panaudoti kitose svetainėse, ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti “www.4wd.lt ” kaip šaltinį. Prieš naudodamiesi “www.4wd.lt ” paskelbta medžiaga prašome parašyti mums šiuo adresu: info@4wd.lt


“www.4wd.lt ” turi nuorodas į įvairius šaltinius ir web svetaines visame pasaulyje. Pastarųjų “4WD” nekontroliuoja ir negali garantuoti jų turinio tikslumo ir pagrįstumo. “4WD” neatsako už vartotojų atsiliepimus ir komentarus (pastabas apie pateiktą medžiagą). Siųsdami ir skelbdami bet kokią informaciją (medžiagą, duomenis, nuomones, komentarus) interneto portalui “www.4wd.lt ”, Jūs suteikiate “4WD” kompanijai autoriaus teises į visą šią informaciją (medžiagą, duomenis, nuomones, komentarus). “4WD” kompanija neprivalės atlyginti šios informacijos (medžiagos, duomenų, nuomonių) pateikėjui. “4WD” kompanija gali atkurti, platinti, skelbti, publikuoti jos interneto puslapiuose paskelbtą informaciją (medžiagą, duomenis, nuomones, komentarus), nurodydama autoriaus vardą taip, kaip yra paskelbta. Jokie tretieji asmenys neturi teisės naudoti informacijos (medžiagos, duomenų, nuomonių, komentarų), paskelbtos www.4wd.lt interneto puslapiuose be “4WD” raštiško sutikimo.