Logo top
Forumas
Galerija
Orai
Šiandien
Naktį: °C
Dieną: °C
Vėjas: m/s
Rytoj
Naktį: °C
Dieną: °C
Vėjas: m/s
GALERIJA / Gamintojai / Renginių nuotraukos
Renginių nuotraukos

Palydos į Maroką

 

Penktadienį, 2008 vasario 22 dienos vidurdienį,visureigių klubo "4x4 Strategija" nariai į Prancūziją išsiuntė tris vienodus visureigius TLC 73. Šeši vyrai- Darius Motiejūnas, Agnius Šliauteris, Donatas Misiūnas, Šarūnas Rutkus, Ruslan Bičenov, ir Alvydas Rutkus po savaites, pradės įspūdingą ekspediciją po Maroko karalystę. Stipriems ir ištvermingiems visureigiams parinktas sunkus maršrutas per Atlaso kalnus ir Vakarų Saharos kopas . Vakarų Sahara formaliai yra suveneri valstybė tačiau laikoma Maroko teritorija. Ten keliautojai turėtu pasiekti Atlanto vandenyno pakrantę. Važiuodami palei pakrantę jie turės sugryžti į Maroko šiaurę. Tai turėtu trukti dvisavaites. Persikėlus keltu į Europą baigsis Afrikos etapas. Ekspedicija Europoje planuoja bekele įveikti Portugaliją, Pietų Prancūziją ir pasiekti Slovakiją iš kur planuojama grįžti namo į Lietuvą. Kaip teigia ekspedicijos vadovas Ruslan Bičenov- ekspedicijos laukia didelis iššūkis, nes maršrutas parinktas taip, kad būtu kuo daugiau bekelės.

 

Xbradas'07

 

Tradicinis “4X4 Vilnius” visureigiu klubo renginys “Vilniaus TRIALAS” neseniai pakeites pavadinima i “Viniaus žieda”, šiemet buvo netradicinis. Ankstesnieji TRIALAI eile metu vykdavo netoli Gariunu apleistame karjere, taciau šiemet cia prasidejo statybos darbai sujauke visus planus. Visureigiu entuziastai nusprende spalio 27 diena rengini pavadinti “Xbradu” ir surenge ji anksciau vykusiu renginiu vietose. Turistu klaseje nugalejo :
III vieta T04 -Arvydas Skuodas ir Algis Gricius. II vieta atiteko T07 ekipažui iš Palangos Viktorui ir Daivai Žukauskams. I vieta iškovojo T06 ekipažas iš Kauno Tomas Živile Bartkeviciai.

 

Kazlu ruda '07

 

Renginys “Turboruduo” vyks Lapkricio 10 dieną, tradicinėje vietoje – Kaišiadorių apylinkėse. Žadama, kad renginio reglamentas bus paskelbtas savaite prieš renginį,o jeigu pasiseks tai ir prieš dvi. Varžybose bus galima rungtyniausti visureigiais kurie bus skyrstomi į šias kategorijas - Open, Turizmas, ATV. Organizatoriai ruošia trasas, derina su pareigūnais ir laukia Jūsų atvykstant į svetingas Kaišiadorių apylinkių pelkes