Logo top
Forumas
Galerija
Orai
Šiandien
Naktį: °C
Dieną: °C
Vėjas: m/s
Rytoj
Naktį: °C
Dieną: °C
Vėjas: m/s
VISUREIGIŲ KLUBAI

 

Apie klubą ir jo užsienio politiką!

Politika yra paprasta, linksma ir be dideliu ambiciju. tiesiog norime būti ir išlikti KLUBU SU NUOTAIKA.

Nesame didieji sportininkai, nors kažkas iš klubo nariu kartais ir sudalyvauja sportiniuose renginiuose. Pažiūrėjus iš šono gali pasirodyti, kad mes esame alaus mėgėju būrelis. Čia jie bus visiškai teisus. Tačiau mes esame ir bendraminčių klubas, kuriuos vienija meilė bekelei ir technikai. Ir niekam nėra paslaptis , kad mes esame DRAUGAI –kasdien, ir renkamės ne vien tik garažuose ar purvynuose, bet ir bet kokia pasitaikiusia proga. Globalių judėjimų atžvilgiu, mūsų klubas pasirinko nuoseklaus neutraliteto pozicija. Mūsu interesai bei pomėgiai nesipriešina su jokiais judėjimais, nes bekelė yra viena. Todėl į organizacijas žiūrim linksmai, kasdieniškai ir gal net pagarbiai.
Klubas kuris sportuoja!

Klubas 4x4 STRATEGIJA yra ribotos civilinės atsakomybės viešasis juridinis asmuo, kurio teisinė forma yra asociacija. Klubo 4x4 STRATEGIJA nariais gali tapti bet kurie 18 metų sulaukę fiziniai asmenys ar organizacijos, turinčios pakankamai azarto ir tvirto nusiteikimo padėti klubui įgyvendinti savo išsikeltus tikslus.

Klubas "4x4 Šiauliai"yra aktyvaus laisvalaikio megėjų klubas. Klubas nėra LVKA narys. Nedalyvaujame varžybose sporto klasėje, nors visose kitose klasėse esame ir prizines vietas iškovoję. Šiaulių apylinkėse važiuojam pastoviai, tik žiemą gal kiek rečiau. Esame atviri – laukiame visų bekelės entuziastų, mielai juos priimame į savo gretas. Prezidentas Andrius Vitkauskas, tel. 8-682-39246 el.paštas andrius@4x4siauliai.com
Visureigių klubas „4X4 Tauragė“ susikūrė dėka entuziastingų fanatikų, prijaučiancių bekelei. Patys esame nustebę, kad Tauragėje tiek daug žmonių, besidominčių visureigiais. Mūsų klubo nariai gali didžiuotis dideliais pasiekimais bekelės sporte. Klubas yra pasiekęs Mongolijos platybęs, ir sudrebino Ladogos ežerą legendinėse varžybose iš kurių atsivežė trofėjų. Klubas yra įsipareigojas saugoti gamtą, organizuoti Jūros upės valymo darbus, puoselėti auto ir moto sportą, ugdyti jaunimo susidomėjimą visureigių sporto šaka, siekti profesionalaus vairavimo ir techninių žinių bei prisidėti prie labdaros akcijų. Į klubo veiklą norime įtraukti jaunus ir pagyvenusius asmenis, neabejingus visureigiams, bekelei, galinčius nugalėti sunkumus, baimę ir norinčius pajusti malonumą bei azartą.

Utenos visureigių sporto entuziastai, nuo 2000 metų aktyviai dalyvaujantys Lietuvos Respublikos visureigių bekelės varžybose ir panašiuose renginiuose, 2006 metu kovo 27 dieną įsteigė visureigių klubą „Utena 4x4“.
Įsteigto klubo pagrindiniai tikslai- suburti ir suvienyti Utenos ir jos apylinkių visureigių sporto entuziastus bendrai veiklai, konkrečių projektų bei idejų igyvendinimui, siekiant populiarinti visureigių bekelės sportą.

rytistu@auto.lt

Klubas 4x4Pajūris, tai klubas kuris keliauja ir dalyvauja.
Klubas nuo Pajūrio, čia mes ir gyvulioujam nuo Karklės iki Palangos.
Tai normalus bendraminčių, draugų klubas kuruos vienija visureigiai,
bekelė, gamta, žvejyba, kelionės, alus. Dalyvaujam renginiuose ir patys organizuojam.
Keliaujam po Lietuvą ir Latviją po Europą ir Aziją po Afriką ir ...toliau planuose ☺
Svarbiausia – GERA NUOTAIKA IR TEIGIAMI ĮSPŪDŽIAI.

Tai kol kas vienintėlis Lietuvoje klubas, sujungęs visureigininkus dėl išskirtinės meilės tik Land Rover visureigiams.

 

Klubo pirmininkas Viktoras Kaštelionis
Tel.: 8 698 24989
El. paštas:
landroverclub.lt@gmail.com

Klubas kuris organizuoja Pabradus!
Suzuki Samurai visureigius dievinančių bendraminčių klubas
Glitiškių padidinto pravažumo automobilių pirmasis nacionalinis klubas
Vilniaus VK Pašėlę keturi ratai
Kupiškio VK 35 coliai
Panevėžio VK Viesulas Bastūnas
Vilniaus VK
Klubo herbe pavaizduotos padangos dar negreitai nudils, jos išmals daug purvo, o informaciją apie mūsų klubą rasite čia.

Klubai norintys apie save čia patalpinti informacija siūskite ją elektroniniu paštu: info@4wd.lt 

Reikalavimai: klubo  emblema 100X100, trumpas pristatymas, kontaktai, nuoroda į svetainę.