Logo top
Forumas
Galerija
Orai
Šiandien
Naktį: °C
Dieną: °C
Vėjas: m/s
Rytoj
Naktį: °C
Dieną: °C
Vėjas: m/s
NAUJIENOS / 4wd naujienos
4wd naujienos
2008-03-02
Land Rover Ženevoje pristatys dvi naujienas

60-ies veiklos metų jubiliejų švenčianti britų kompanija Land Rover tarptautinėje Ženevos automobilių parodoje pristatys dvi naujienas: išskirtinę legendinio visureigio Defender versiją SVX ir kompaktiško krosoverio konceptą Land Rover LRX.

Modernus funkcionalumas – taip trumpai galima apibūdinti Land Rover Defender SVX vidaus įrangą. Jame integruotos pačios moderniausios technologijos – palydovinė navigacija ir iPod jungtis. Tačiau savo išorėje visureigis išlaiko savo pirmtako, 1948 metais atsiradusio pirmojo Land Rover Defender požymius. Rinkoje Land Rover Defender SVX pasirodys pavasarį. Šiemetinės Ženevos parodos lankytojai bus pirmieji Europoje, turintys progą iš arti apžiūrėti koncepcinį Land Rover  LRX modelį. Modernus hibridinis dyzelinis automobilis įrodys, kad tradicinių visureigių gamintojas gali suderinti galią ir funkcionalumą su energijos ir kuro taupymo sprendimais.

Prototipe įmontuotas 2,0 litrų turbodyzelinis hibridinis variklis kartu su kitomis moderniomis Land Rover technologijomis padeda sumažinti degalų suvartojimą beveik trečdaliu, lyginant su kitais panašaus dydžio keturiais ratais varomais automobiliais. Norintiems bet negalintiems patekti į paroda siūlome pažiūrėti į parodą per stacionarias kameras organizatorių puslapyje. Pagooglinkit, bus idomu!