Logo top
Forumas
Galerija
Orai
Šiandien
Naktį: °C
Dieną: °C
Vėjas: m/s
Rytoj
Naktį: °C
Dieną: °C
Vėjas: m/s
NAUJIENOS / 4wd naujienos
4wd naujienos
2008-03-05
Galingiausias visureigis pasaulyje Audi Q7 V12 TDI

 

 

Ženevoje vykstant Pasaulinėms premjeroms, Audi koncernas išplatino pranešimą, kuriame teigiama, kad šiemet į serijinę gamybą bus paleistas galingiausias šio gamintojo ir iki šiandienos pasaulyje, visureigis -Audi Q7 V12 TDI. Kaip ir buvo tikėtasi po Audi Q7 variklio dangčiu atsidurs 6,0 litrų, dvylikos cilindrų agregatas, išvystantis 500 AG ir turintis neįtikėtiną sukimo momentą – 1000 Nm Tokia variklio jėga yra pasiekiama sūkių diapazone nuo 1750 iki 3250 aps./min.

 

Pasak Audi inžinierių, neįtikėtina trauka pasižymintis dyzelinis visureigis, iki „šimtuko“ galės įsibėgėti per 5,5 sekundės, tačiau maksimalus greitis bus ribojamas iki 250 km/h. Pranešime teigiama, kad visureigio kuro sąnaudos – 11,9 litro šimtui kilometrų. Jame bus montuojama šešių pavarų Tiptronic ir visų ratų pavara quattro. Standartinę automobilio komplektaciją papildė adaptyvi pneumatinė pakaba, 20 colių ratlankiai, navigacija, garso sistema BOSE su Bluetooth palaikymu bei elektrinis galinių durų pakėlimo mechanizmas.

 

Pranešime kukliai užsimenama apie ventiliuojamus keraminius stabdžių diskus bei pakabą, kurios elementai aliumininiai. Šis, daugiau miestui ir puikiems keliams skirtas monstras, turi vos 205 mm kelio prošvaistą! Apie tai kokia suma reikalinga norint įsigyti šį fraku vilkinti visureigį, kol kas nepranešama.

 

Šaltinis AUDI