Logo top
Forumas
Galerija
Orai
Šiandien
Naktį: °C
Dieną: °C
Vėjas: m/s
Rytoj
Naktį: °C
Dieną: °C
Vėjas: m/s
NAUJIENOS / 4wd naujienos
4wd naujienos
2008-03-12
Dakaras atgimsta?!

„Mitsubishi Motors“ gamintojai oficialiai paskelbė dalyvausiantys Centrinės Europos ralyje. Į pirmą kartą rengiamų lenktynių startą stos visi keturi „Team Repsol Mitsubishi Ralliart“ ekipos pilotai – prancūzai Stephane Peterhansel ir Luc Alphand, japonas Hiroshi Masuoka ir ispanas Joan Nani Roma. Tituluoti sportininkai vairuos naujausią „Mitsubishi Pajero Evolution“ sportinį visureigį.

 

Visi šie sportininkai sausį turėjo kovoti dėl pergalės prestižiniame Dakaro dykumų maratone. Tačiau dėl terorizmo grėsmės lenktynės buvo atšauktos, o jų organizatoriai netrukus paskelbė apie visiškai naują Dakaro lenktynių seriją, kurios pirmuoju etapu taps Centrinės Europos ralį.

 

Naujosios lenktynės startuos balandžio 20 dieną Vengrijos sostinėje Budapešte. Lenktynių dalyviams teks įveikti septynis etapus Vengrijoje ir Rumunijoje. Bendras ralio kilometražas – 3061 kilometras. Ralio finišas numatytas balandžio 26 dieną Balatono ežero pakrantėje.

 

Teigiama, kad naujasis Centrinės Europos ralis netaps garsiojo Dakaro ralio pakaitalu. Mat jau dabar žinoma, kad 2009 metų Dakaro ralis bus perkeltas iš Afrikos dykumų į Pietų Ameriką.

 

Šaltinis "Autovytaras"