Logo top
Forumas
Galerija
Orai
Šiandien
Naktį: °C
Dieną: °C
Vėjas: m/s
Rytoj
Naktį: °C
Dieną: °C
Vėjas: m/s
NAUJIENOS / 4wd naujienos
4wd naujienos
2008-06-12
Lietuvoje pristatytas koncepcinis modelis KND-4

 

 

Naujai atidarytame Kia salone pristatomas koncepcinis automobilio modelis KND-4, atspindintis Kia ateities automobilių dizaino kryptis. Koncepcinis modelis naujajame Kia salone Vilniuje bus eksponuojamas savaitę. KND-4 pavadintas Kia Namayang dizaino centro, kuriame buvo sukurtas, garbei.

Šis modelis išreiškia „dizainologijos“ esmę – dizaino ir technologijų sintezę, kuri bus matoma ateities modeliuose. Koncepcinio modelio išorės dizainas sukurtas laisvę ir aktyvų gyvenimo būdą mėgstantiems žmonėms. KND-4 išsiskiria plačiu galiniu stiklu, stilingais diodiniais žibintais, platėjančiomis ratų arkomis ir kuria dinamiško, stipraus charakterio bei individualumo pojūtį. Šis koncepcinis modelis atspindi, kaip ateityje atrodys padidinto pravažumo vienatūrių (SUV) klasės automobiliai.

„Simboliška, kad ateities Kia automobilių dizainas pristatomas naujajame salone. Joks gamintojas iki šiol dar nėra pristatęs koncepcinio modelio Lietuvoje, todėl tai išskirtinė galimybė išvysti automobilį, kuris iš tikrųjų simbolizuoja ateitį“, - sakė UAB „Kia Auto“ vadovas Gintaras Kaukėnas. Naujose 2 500 m². ploto patalpose - salonas bei serviso dirbtuvės. Tai vienas moderniausių Kia salonų Baltijos šalyse, kuriame įdiegtos naujausios technologijos.

Salone, kuris atitinka visus Kia Motors korporatyvinius standartus, įdiegta naujausia ir moderniausia serviso įranga. Servisas teiks platų paslaugų spektrą – atliks techninio aptarnavimo ir remonto darbus. Pasak G. Kaukėno, naujo salono atidarymas – ne tik dar vienas žingsnis į priekį, tačiau ir visos kompanijos sėkmės Lietuvoje ženklas. Tai planuota plėtra siekiant užtikrinti ir platų automobilių pasirinkimą, ir aukščiausios kokybės aptarnavimą. Kia salonas įsikūręs Perkūnkiemio g. 2, Vilniuje.

 

Daugiau apie KIA KND 4