Logo top
Forumas
Galerija
Orai
Šiandien
Naktį: °C
Dieną: °C
Vėjas: m/s
Rytoj
Naktį: °C
Dieną: °C
Vėjas: m/s
NAUJIENOS / Straipsniai
Straipsniai
2007-02-01
2007 Mitsubishi Pajero

Paskutinės kartos Mitsubishi Pajero

 

 

 

Galingas, stilingas, patogus ir modernus. Toks yra naujasis „Pajero“ – galingiausias ir prabangiausias visų laikų „Mitsubishi“ visureigis, antrąją 2007-ųjų savaitę pasirodęs šalies „Mitsubishi Motors“ automobilių prekybos salonuose. Ketvirtosios kartos „Mitsubishi Pajero“ premjera įvyko 2006 metų rudenį tarptautinėje Paryžiaus automobilių parodoje. Lietuvoje naujuoju modeliu prekiauti pradėta 2007 metų sausio 8 dieną.

 

 

Debiutantas, palyginti su pirmtaku, pasikeitė tiek išore, tiek vidumi. Automobilio kėbulas tapo modernesnis ir stilingesnis, interjere panaudotos geresnės kokybės apdailos medžiagos, sumontuota daug naujos įrangos, leidžiančios keliauti ne tik patogiau, bet ir linksmiau. Gamintojai itin didžiuojasi nauja, išskirtine audio sistema „Rockford Accoustic Design“. 860W galios 12 garsiakalbių garso aparatūra buvo kurta specialiai naujajam „Mitsubishi Pajero“. Anot specialistų, tai viena pažangiausių į serijinės gamybos automobilius montuojamų audio sistemų. I

 

 

šskirtinės automobilio įrangos sąrašą galima pratęsti galinio vaizdo kamera, navigacijos sistema, 30 GB talpos integruotu serveriu, leidžiančiu sutalpinti ne tik visos Europos šalių kelių žemėlapius, bet ir kelis tūkstančius mėgstamų muzikinių kūrinių. Į „Mitsubishi Pajero“ visureigius montuojami nauji 3.2 DI-D dyzeliniai varikliai. Pritaikius pažangią „Common rail“ technologiją jie tapo tylesni, galingesni ir ekonomiškesni. Variklio galia ratams perduodama per pripažinimą pelniusią „Super Select 4-II“ visų varomųjų ratų sistemą.

 

 

Ketvirtosios „Mitsubishi Pajero“ kartos naujiena – galinio diferencialo blokatorius, ir taip įspūdingas šio modelio pravažumo savybes kilstelėjęs į naujas aukštumas. Naujasis visureigis gaminamas su trejų ir penkerių durų kėbulais. Septynių dešimtmečių visureigių gamybos patirtį turinti „Mitsubishi“ kompanija pirmosios kartos „Mitsubishi Pajero“ modelį nuo konvejerio nurideno 1982 metais. Iki šių dienų visame pasaulyje parduota per 2,5 milijono įvairių kartų „Pajero“ visureigių, ilgainiui tapusių vizitine „Mitsubishi Motors“ kortele.

 

 

Informacija parengta naudojant Mitsubishi Motors pateiktą medžiagą